Rejestracja

STREFA NOWYCH TECHNOLOGII CPH IPN Immersyjne lekcje historii

Odwiedź Strefę Nowych Technologii w Centralnym Przystanku Historia IPN i daj się porwać immersyjnym lekcjom historii

Strefa Nowych Technologii to przestrzeń pełna możliwości, atrakcji i nauki poprzez zabawę. Poznasz tutaj wszystkie projekty Biura Nowych Technologii Instytutu Pamięci Narodowej i przekonasz się, jak immersyjna i skuteczna może być nauka dzięki najnowszym technologiom. To również doskonałe miejsce na przeprowadzenie nowoczesnej lekcji historii i zaproszenie szkolnej młodzieży do wzięcia udziału w historycznej wycieczce poza mury szkoły.

Prosimy o wybranie formy udziału w wydarzeniu

W następnym kroku zarezerwujesz dogodny termin immerysjnej lekcji.


Centralny Przystanek Historia IPN im. Lecha Kaczyńskiego przy ul. Marszałkowskiej 107 w Warszawie to nowoczesne centrum edukacyjne oraz siedziba nowej księgarni, działającej na parterze budynku.

Obsługa rejestracji, agendy i innych czynności jest obsługiwana przez IPN Konferencje serwis. IPN Konferencje skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail/SMS wyłącznie w celach informacyjnych i udostępnienia serwisu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce, której używa.
Dowiedz się więcej o Polityka prywatności.